Současnost

Na základě potřeb našich zákazníků požadujících dodávku podnikových sítí a strukturovaných systémů na klíč, jsme portfolio našich služeb rozšířili o telefonní ústředny, kamerové a zabezpečovací systémy, servery a ostatní výpočetní techniku včetně rozsáhlých IT služeb. Tyto technologie dnes již nejsou jen záležitostí velkých zákazníků, jako jsou výrobní společnosti a administrativní centra, ale čím dál více se uplatňují i v domácnostech. Vznikají tzv. inteligentní domy, kde se velmi sofistikovaným způsobem řídí a ovládají veškeré technologie od vytápění, klimatizace, vzduchotechniky a rekuperace vzduchu, dohledových kamer, vstupních systémů, osvětlení, zabezpečení objektů.

Na zkušenosti z těchto systémů jsme navázali při výrobě elektronických zařízení lanových drah a jsme schopni poskytnout komplexní řešení od řízení lanových drah, přes IP komunikace až po videoanalýzy provozních stavů lanových drah.

Ve všech těchto oblastech máme vyškolené specialisty s velkými praktickými zkušenostmi. Samozřejmostí je vypracování projektů certifikovanými projektanty. Proto naše služby využívají zákazníci nejen v České republice, ale i v zahraničí.