Telekomunikační technika

Naše společnost se zabývá telekomunikační technikou již od roku 1995 a to především ve dvou oblastech:

  • Telefonní ústředny

 - značky PANASONIC a telekomunikační technikou značek SIEMENS, 2N, ALCATEL, WELL

Dnes se jedná především o IP systémy umožňující budovat rozsáhlé telefonní sítě bez nutnosti instalovat nákladné a složité telefonní vedení.  Tyto systémy zároveň rostou s Vašimi potřebami, lze je jednoduše rozšiřovat jen zakoupením příslušných licencí. Pomocí IP technologií telefonujete za zlomek ceny klasických linek. Díky připojení na internet můžeme do systému začlenit telefony nacházející se kdekoliv na světě. IP systém Vám jednoduše umožní ovládat různé zařízení, jako jsou brány, závory, vstupní dveře apod. 

 

 Rádi Vám navrhneme systém přesně dle Vašich potřeb a optimalizujeme na nejnižší provozní náklady.

 

  •  Domovní telefony a videotelefony

- systém  CD 2500-3001 pro bytové domy se vyznačuje především svou robustností a odolností, která je neocenitelná především v domech o mnoha bytových jednotkách a vchodech s velkým provozem.

Jeho velkou výhodou je dvoudrátová sběrnicová konstrukce, která nám umožní instalaci na jakoukoliv stávající kabeláž i značně poškozenou, nebo jednoduše vybudovat novou s velmi nízkými náklady.

Kromě jeho základní funkce, což je srozumitelná a čistá hlasová komunikace odolná proti rozkmitání a nepříjemnému pískání, systém disponuje kódovou klávesnicí pro otevírání dveří bez použití klíče. Systém můžeme doplnit o čtečky čipů  a různé typy domovních přístrojů.

 

-  videotelefony

další oblastí domovních telefonů jsou systémy s videotelefony. Těchto systémů existuje obrovské množství a záleží na požadavcích zákazníka co od daného systému očekává. Zatím co první systém řady CD 2500-3001 je určen především pro bytové domy, videosystémy požívají spíše rodinné domy.

Tyto systémy disponují funkcemi

-audio a video komunikace s možností připojení více kamer

- záznam obrazu v době nepřítomnosti

- snímače karet a čipů

- kódová klávesnice

- připojení více vnitřních video stanic s komunikací i mezi stanicemi

- dotykové displeje pro ovládání

 

Pro veškeré domovní systémy Vám rádi uděláme návrh dle Vašich požadavků.