Kamerové systémy

Kamerové systémy poskytované námi využívají software od českého výrobce ATEAS, který vyniká video analýzou díky zabudované umělé inteligenci. Ta šetří velké množství času při hledání v kamerovém záznamu. Kamerové systémy instalujeme na celém území České i Slovenské republiky.

Něco o kamerovém systému ATEAS:

Videomonitoring je díky ATEASU 100% funkční a rychlý bez kompromisů. Nezáleží, jestli máte v systému 5 nebo 1 000 kamer. ATEAS je kompatibilní s kamerami všech výrobců podporujících standardy ONVIF. Snadno ho integrujete do existujících přístupových a informačních systémů. S ATEAS Security získáte robustní nástroj pro komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Zabraňte neoprávněnému přístupu a zneužití vašich dat. Díky unikátním funkcím ochráníte kompletní datový provoz svého kamerového systému, který je pod správou ATEASU – od přenosu, přes ukládání až po export dat.

Schopnosti umělé inteligence:


Detekce objektů s filtrováním
Software je schopen zobrazit pomocí ohraničení osoby, kola, auta, motorky, motorová vozidla obecně. Pomocí filtrace můžeme ohraničit pouze osoby nebo objekty podle vaší potřeby, detekovat věci podle barvy, zachycení rozmezí času kdy se určitá událost stala a mnoho dalšího.

Detekce a počet podle oblasti
Pomocí vašeho nastavení program dokáže spočítat osoby v dané oblasti, počet osob které prošly určitým bodem či úsečkou (pomyslnou úsečkou kterou vy stanovíte) nebo zobrazení všech časů kdy osoby se nacházeli v dané oblasti (v úryvku jsou zmíněné pouze osoby avšak tahle detekce funguje i s ostatními objekty).

Detekce podobnosti
Pokud se vám na kamerovém záznamu objevila podezřelá osoba a nechcete ztrácet čas manuálním hledáním kde všude se osoba nacházela, poté je detekce podobnosti ta správná volba. Při správném nastavení do kterého můžeme zahrnout označení osoby, přesnost v podobě, kolik kamer chcete prohledat a podobně. Jste schopni získat podrobný list snímků na kterých se osoba vyskytla.

Automatické rozmazání obličejů a osob
Tato funkce může být výhodná pro zachování GDPR. Pro příklad použití této funkce si můžeme představit scénář kdy chcete zveřejnit záznam na kterém se vyskytuje pachatel nějakého trestného činu mezi dalšími osobami, pro zachování GDPR a zabránění pozdějším stížnostem osob na záznamu z důvodu jejich postavy či obličeje je vhodné tyto osoby rozmazat.

Detekce SPZ
Program je přizpůsoben k detekci SPZ motorových vozidel a to i ve vysoké rychlosti, tuto funkci můžete využít například pro ověření vjezdu vozidel do areálu, sledování podezřele se chovajících dopravních vozidel nebo rychlého získání SPZ pro policejní účely.

Nenašli jste, co jste hledali ?

apartment EASY CONTROL MORAVA spol. s r.o.

place Opavská 509/12
Rýmařov
795 01
Česká republika

IČ: 62301012

phone +420 554 286 237
local_post_office ecm@easycm.cz