Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží k informování majitele střeženého objektu nebo hlídací agentury o vniknutí nežádoucí osoby do střeženého prostoru. Po aktivaci některého z detektorů zavolá ústředna na mobilní telefon na předem zvolená telefonní čísla, předá zprávu na pult centralizované ochrany nebo spustí sirénu.

Instalaci EZS je možné realizovat dvěma způsoby:

1/ Drátový systém – vhodný pro novostavby, kde se předem natáhnou k čidlům a ke klávesnicím propojovací vodiče nebo je vhodný pro stavby, kde jsou vodiče taženy po povrchu v instalačních lištách a kde dráty a lišty neruší vzhled interiéru.

2/ Bezdrátový systém – vhodný do již hotových prostor, kde by instalační lišty rušily vzhled interiéru. Montáž komponent EZS v těchto prostorách je velmi jednoduchá a rychlá, nevýhodou je bateriové napájení jednotlivých komponent, které se musí po určité době měnit.

Pro realizaci zabezpečovacího systému používáme komponenty firmy Jablotron, jejíž jsme certifikovanou montážní firmou. Na komponenty tohoto výrobce poskytujeme prodlouženou 7-mi letou záruku.

Nejnovější ústřednou firmy Jablotron je ústředna JA100, která vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat na dálku topení nebo otevřít garážová vrata. Komponenty mají nadčasový design a jejich ovládání je velmi jednoduché.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, rádi vám poradíme a vypracujeme bezplatně optimální nabídku pro váš požadovaný objekt pro hlídání.